atrakcyjne ceny .:. uznane marki .:. szybka realizacja .:. doradztwo .:. profesjonalny serwis
Polityka prywatności

Czytając, przeglądając czy używając serwisu internetowego inter-max.eu, lub prenumerując biuletyn Inter-Max akceptujesz zasady zawarte w poniższym dokumencie. Jako właściciele inter-max.eu zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą z serwisu inter-max.eu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawowe zasady:

Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych, czy adresowych klientów/ użytkowników naszego serwisu.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, prosimy o nie odwiedzanie naszego serwisu i nie prenumerowanie naszego biuletynu.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu lub newslettera Inter-Max możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku niektórych formularzy, będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Umożliwiają nam one szybki i łatwy kontakt. Niepodanie wymaganych danych może zablokować czynność, której te dane dotyczyły.

Subskrypcja bezpłatnego biuletynu

Zaprenumerowanie elektronicznego i bezpłatnego biuletynu Inter-Max wymaga podania w odpowiednim formularzu adresu e-mail. Pole to jest obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób adres e-mail dodawany jest do listy mailingowej biuletynu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi nowy numer biuletynu.

Niezapowiedziane wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskamy dzięki działalności związanej ze inter-max.eu i biuletynu Inter-Max. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do naszej oferty (np. zmiany, wewnętrzne promocje), nie komercyjne listy, np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp...

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach inter-max.eu lub w biuletynie Inter-Max.

2008 - 2024 INTER-MAX : kreacja i wykonanie InterMan